Zabezpečení od společnosti ABUS CZECH, s.r.o

Zabezpečení od společnosti ABUS CZECH, s.r.o

Zabezpečení domácnosti a firemních prostor je často podceňováno. Ne zřídka se stává, že nás v soukromí navštíví nezvaní hosté. Vsadíte-li ale na bezpečnostní prvky dveří, oken a dalších součástí budovy, pak jim tuto činnost maximálně zkomplikujete, anebo úpně znemožníte. Poohlížíte se už po nějákém tom zabezpečení a nevíte jaké máte možnosti? V následujících řádcích Vám představíme domácí zabezpečení od společnosti ABUS, s.r.o, představující pestrou nabídku produktů, která zaujme nejen kvalitou, ale i přijatelnou cenou.

Kompletní nabídku možností domácího zabezpečení od společnosti ABUS CZECH, s.r.o. neleznete ZDE!

Zabezpečovací systémy

Možnosti zabezpečení dveří

Kvalitní zabezpečení dveří můžeme řešit hned několika způsoby. Každé venkovní dveře, by měly být opatřeny bezpečnostní cylindrickou vložkou, kterou společnost ABUS nabízí v mnoha podobách.

Další nezbytnou součástí dveří, by měl být i bezpečnostní řetízek, který opět pořídíme v závislosti na vzhledu dveří v různém provedení jako je nerez, mosaz atd. Dále z bezpečnostních prvků vybíráme dveřní kování, rozety nebo kryty pantů. Můžeme též zvolit i elektrické dveřní otvírače.

Zabezpečení dveří

Důmyslné zabezpečení oken

Nezapomínejme i na domácí zabezpečení oken, balkonových dveří či dveří na terase, které ABUS nabízí.

Optimální volbou je zejména okenní zámek FKS 208, který se může zabudovat na otvíranou stranu. Tento zámek vydrží až 1 tunu v tahu a můžete si ho pořídit se sjednoceným klíčem na více zámků. Podstatné je i zabezpečení pantů, které jsou příčinou mnoha vniknutí zlodějů.

Zabezpečení oken

Visací zámky a petlice

Ochránit svůj majetek můžete i díky klasickým visacím zámkům nebo petlicím. Visací zámky si lze u ABUSU vybrat jak z klasických visacích zámků na klíč, tak i zámků na číselný kód, které jsou k dostání ve velmi designově lákavých podobách.

Další variantou zabezpečení majetku můžete provést pomocí petlic. Ty jsou k dostání s klasickým zámkem i se zámkem visacím.

Visací zámky a petlice

Společnost ABUS nabízí tyto druhy visacích zámků:

Titalium, Ecolution, Granit, Diskus, TSA, Monoblock, ABUS Love Lock, mosazné, kódové, antikorozní, ocelové, přestavitelné, tradiční.

Schránky na klíče

Chtěli byste zabezpečit malou schránku třeba u domu? Na to je vhodný systém jménem KeyGarage.  Schránka je opatřena číselným kódem, do které pak můžete uložit klíče nebo přístupovou kartu. Pak už nebude tak nezbytná Vaše přítomnost při předávání chalupy či chaty nájemníkům.

Schránky na klíče