Jak zabezpečit dům před odjezdem na dovolenou?

Podle Policie ČR patří prázdniny každoročně mezi období se zvýšeným počtem vloupání do bytů i domů. Až budete tedy plánovat, co je potřeba před dovolenou zařídit, napište si k nákupu rukávků pro děti i položku zařídit zabezpečovací systém.

Zabezpečení domu

Zabezpečovací systémy ochrání váš majetek

Zabezpečovacími systémy už nejsou vybaveny jen bohaté domácnosti, ale i domácnosti všech zodpovědných lidí. Hlídání majetku je možné ve dvou režimech:

  • autonomní systém – už z názvu je poznat, že autonomní zabezpečovací systém nepotřebuje k nahlášení případného vniknutí žádnou další specializovanou službu. Vystačí si sám. V případě ohrožení informuje předem nastavená telefonní čísla o možném nebezpečí. Můžete nastavit číslo na sousedy, na známé, kteří případně zavolají na pomoc strážníky.
  • dohled pultu centralizované ochrany (PCO) – v případě narušení prostoru hlídaného objektu je o možném ohrožení informován specializovaný tým fyzické ostrahy, který okamžitě vyšle zásahové vozidlo, objekt zkontroluje a zajistí.

Zabezpečovací systémy je dobré kombinovat. Do domu tak můžete pořídit různá čidla, chytré zámky, bezpečnostní kamery, alarmy atd.

Přečtěte si také:
Drátový či bezdrátový elektronický systém zabezpečení?
Instalace bezdrátového zabezpečovacího systému

Elektronický zabezpečovací systém - ovládací klávesnice

Pronájem zabezpečovacích systémů

Pronájem zabezpečovacích systémů vám vyřeší zabezpečení domu na přechodné období. Pokud přes rok máte vyřešené zabezpečení jiným způsobem a potřebujete nainstalovat elektronický zabezpečovací systém jen nárazově, vyplatí se vám jeho pronájem daleko více, než koupě.

Bezpečnostní agentura TOP Security vám pomůže

Potřebujete zabezpečit váš dům a nevíte jak na to? Nejlepším řešením je, obrátit se na odborníky. A ještě lepším řešením, obrátit se na odborníky, kteří pomohli zabezpečit stovky domů a bytů po celé ČR, pomůžou vám navrhnout bezpečnostní systém vašeho domu, dokážou vám půjčit zabezpečovací systém i připojit elektronický zabezpečovací systém na PCO.

Jeďte si dovolenou užít bez obav. Na váš dům a majetek dohlídnou jiní. TOP Security ví, jak vyzrát na zloděje.

www.topsecurity.cz

Náš tip: Jaké služby poskytuje bezpečnostní agentura?