Fyzická ostraha po celé ČR

Fyzická ostraha po celé ČR

Cítit se v klidu a v bezpečí je pro většinu lidí jedna z nejdůležitějších věcí. V dnešní době už ale nemusíme spoléhat jen sami na sebe, ale bezpečí nás samotných, našich blízkých nebo našeho majetku můžeme svěřit do rukou skutečným profesionálům, kteří se zaměřují na ostrahu osob nebo objektů. V tomto oboru patří k absolutní špičce společnost TOP Security s.r.o., která má s fyzickou ostrahou bohaté zkušenosti a tyto služby poskytuje už od roku 1992.

Široká nabídka služeb

Bezpečnostní agentura TOP Security s.r.o. nabízí svým klientům mnohem víc než jen fyzickou ostrahu objektů. Profesionálně se zabývá také ostrahou sportovních a společenských událostí, recepční činností, detektivními službami, kontrolou pracovní neschopnosti Vašich zaměstnanců nebo např. doprovázením na různé akce.

Fyzická ostraha osob, majetku a objektů

Mezi hlavní činnosti této společnosti patří především fyzická ostraha různých typů objektů. TOP Security s.r.o. má bohaté zkušenosti s ostrahou bytových a rezidenčních komplexů, nákupních center, hotelů, administrativních budov, podniků, nemocnicí a mnoha dalších objektů. Svoje služby nabízí nejen v Praze, ale i v dalších místech České republiky.

Ostraha různých akcí a recepční služby

Objednat si můžete také ostrahu různých velkých akcí, kterých se bude účastnit větší množství lidí – např. sportovní události, koncerty, společenské akce, plesy, večírky atd. Zajišťována je i recepční a organizační činnost, včetně takových služeb, jako je např. podávání občerstvení, uvedení hostů nebo poštovní služby.

Dálková ostraha a vlastní PCO služba

Společnost TOP Security s.r.o. provozuje vlastní PCO (pult centrální ochrany) a může Vám tak nabídnout i spolehlivou dálkovou ostrahu Vašeho objektu, ať už se jedná o dům, firemní, nebo průmyslový objekt. V případě potřeby je k dispozici i vyškolená zásahová jednotka.

Speciální a detektivní služby

Kromě výše zmíněných činností ale nabízí TOP Security i řadu dalších nadstandardních služeb. Patří mezi ně např. detektivní činnost, doprovázení VIP osobností, kontrola pracovních neschopností, zajištění prostor pro obchodní schůzky a řada dalších.

Záruka vysoké kvality

Pokud se rozhodnete svěřit bezpečnost Vašeho objektu nebo akce do rukou společnosti TOP Security s.r.o., můžete se spolehnout na vysokou kvalitu jejích služeb. O nich svědčí nejen množství spokojených klientů, ale také několik certifikátů jakosti ISO nebo členství této agentury v předních bezpečnostních asociacích. Všichni security pracovníci této firmy mají samozřejmě čistý trestní rejstřík a splňují ty nejnáročnější požadavky.

Fyzická ostraha se psem na obchůzce

Fyzická ostraha se psem

Pes fyzické ostrahy

Výcvik psa fyzické ostrahy