Buďte při ruce svým blízkým s pomocí zdravotního alarmu Granny od Jablotronu

Zdravotní alarmy ulehčí život nejen vám, ale hlavně vašim blízkým. Česká společnost Jablotron přinesla na trh zdravotní alarm Granny, který se stal díky snadnému intuitivnímu ovládání velmi vyhledávaným pomocníkem do domácností nejen seniorů, ale i nemocných a handicapovaných.

Zdravotní alarm Granny od Jablotronu

Sada Granny: sám doma, ale bez obav

Sada Granny z nabídky společnosti Jablotron obsahuje maximobil a osobní tísňové tlačítko. Maximobil má velký displej a tlačítka, takže je ideální i pro lidi se zhoršeným zrakem. Vypadá a ovládá se stejně jako pevná linka, ale funguje na principu mobilu. Po stisku tísňového tlačítka telefon ihned volá nebo pošle SMS na nastavená nouzová čísla (což mohou být čísla rodinných příslušníků, sousedů, lékařů nebo sociálních pracovníků).

Díky Granny mohou senioři zůstat co nejdéle ve svém domácím prostředí, aniž by se obávali, že zůstanou bez pomoci v případě úrazu nebo náhlé nevolnosti. Systém lze rozšířit také o detektor kouře či zaplavení anebo nástěnné tísňové tlačítko, které lze umístit k posteli nebo třeba do koupelny.

Zdravotní alarm Granny od Jablotronu

A jaké jsou jeho největší přednosti?

  • Stiskem tlačítka zavolá či pošle SOS SMS na přednastavená čísla
  • Volá čísla v nastaveném pořadí tak dlouho, dokud se nedovolá
  • Po navázání spojení se telefon přepne do hlasitého odposlechu
  • K telefonu lze připojit až 9 dalších SOS tlačítek, včetně tlačítka na ruku, které má dosah až 50m ve volném prostoru a je voděodolné